Oops...
Slider with alias slider4 not found.

OSTATNIE REALIZACJE

DOBRY DESIGN, DOBRE TEMPO, DOBRA CENA!

Indywidualne funkcjonalne projekty, spełniające współczesne normy energooszczędności.

Jesteśmy razem z Tobą dopóki nas potrzebujesz.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

KAM
kolejne przebudowy w Warszawie – tym razem na Mokotowie. Osoby, które do nas trafiają często zastanawiają się dopiero nad zakupem nieruchomości, określamy na tym etapie realne możliwości przebudowy domu i dostosowania do potrzeb. Przebudowy to jedne z najbardziej skomplikowanych pod względem technologicznym i prawnym, przedsięwzięć. Wynika to z potrzeby uzyskiwania uzgodnień, odwołań, protestów, opinii konserwatora zabytków, decyzji urzędu miasta, opinii konstrukcyjnych. Jesteśmy z inwestorem na każdym etapie tego procesu.

Jesteśmy na rynku od 2001 r. Zrealizowaliśmy wiele projektów budynków nowo-projektowanych, przebudów, rozbudów, zmiany funkcji budynków istniejących. Nasze doświadczenia dotyczyły tematów skomplikowanych z punktu technicznego jak i formalno-prawnego – interpretacji zapisów prawa budowlanego, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz uzgodnień Stołecznego Konserwatora Zabytków. Podejmujemy się trudnych zadań wymagających wiedzy i doświadczenia.

OSTATNIE ARTYKUŁY

REALIZACJE - ARCHITEKTURA MIESZKANIOWA I PUBLICZNA

Naszą drogę wytyczają kolejne realizowane projekty dostosowane do potrzeb i realnych możliwości.
Jeśli potrzebujesz przestrzeni – dostosujemy ją do Twojego stylu życia.
Pomożemy zrealizować Twoje marzenie.

PROJEKTY

Dom niskoenergetyczny – obiekt, który cechuje niższe niż w przypadku tradycyjnego budownictwa zapotrzebowanie na ciepło. Nazywany jest też domem energooszczędnym. Zapotrzebowanie na ciepło dla domu niskoenergetycznego kształtuje się na poziomie od 30 do 60 kWh/ (m²•rok). W przypadku budynku tradycyjnego wzniesionego zgodnie z obowiązującymi przepisami wartość ta wynosi od 90 do 120 kWh/ (m²•rok). Dom pasywny potrzebuje poniżej 15 kWh/ (m²•rok).  Aby obniżyć zużycie energii, w domach niskoenergetycznych, podobnie jak w domach pasywnych, powszechnie stosuje się kolektory słoneczne, pompy ciepła, rekuperatory czy gruntowe wymienniki ciepła służące do pozyskiwania energii termalnej ze źródeł odnawialnych nie zapominając o buforach (akumulatorach) ciepła. Istotna jest również forma architektoniczna. (cyt. źródło internet)

Biuro architektoniczne w Warszawie

Nasze biuro architektoniczne z siedzibą w Warszawie oferuje nowoczesne projekty domów dla każdego Klienta. Projektowaniem zajmujemy się od wielu lat i mamy bogate doświadczenie w tworzeniu projektów indywidualnych, a szczególne miejsce w naszym portfolio zajmują projekty domów energooszczędnych. Pracownia architektoniczna którą tworzymy oferuje projekty indywidualne domów dla osób preferujących tradycyjne oraz nowoczesne formy. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Kontrahentów i chętnie wdrażamy najnowsze rozwiązania i techniki stosowane w budownictwie. Posiadamy bogate grono zadowolonych z naszych usług Klientów, którzy od lat polecają nas swoim najbliższym. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy nasze dotychczasowe projekty i zaproponujemy najlepsze rozwiązania przy projektowaniu i budowie Państwa domu.

KONTAKT

 

Pracownia Architektoniczna Szaniawski Architekci

00-414 Warszawa, ul. Ludna 10 m. 13
Tel: 22 827 65 34, kom: 605 148 166

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress